Ski Academy - Adrián Bíreš (SAAB)

Ski Academy - Adrián Bíreš (SAAB) je občianske združenie zamerané na podporu športu detí a mládeže, na rozvoj talentov a vzdelávania v zjazdovom lyžovaní.

Motto „Lyžujeme pre radosť“.

Hlavnou náplňou lyžiarskeho klubu je všestranný športový rozvoj detí a mládeže a následná príprava budúcich vrcholových lyžiarov . SAAB bola založená v roku 2007. Intenzívne funguje v regióne Brezno v lyžiarskom stredisku Urbanov Vrch Čierny Balog , Majer Hronec a Chopok Krúpová. Klub eviduje 18 členov vo veku od 5 do 13 rokov. Deti sa pravidelne zúčastňujú pretekov organizovaných Slovenskou lyžiarskou asociáciou Slovenský pohár a Horehronskej lyžiarskej ligy.

Naša ponuka

Zimná príprava

Zimná príprava prebieha tréningami na Chopku pod vedením kvalifikovaných trénerov na zdokonaľovanie techniky lyžovania a prípravou na lyžiarske preteky. Na jeseň sa s deťmi pravidelne zúčastňujeme prípravy na ľadovci v Rakúsku . Už niekoľkokrát to bolo v Rakúskom  Kaunertáli , ktorý je pre náš tréning najideálnejší.

Letná príprava

Po skončení zimnej prípravy tréningy pokračujú a to v telocvični a dopravnom ihrisku. Tréningy sú zamerané na rozvoj pohybových schopností, zručností a obratnosti ,na zvyšovanie kondície a koordinácie. Suché tréningy sú doplnené o plávanie a kondičný tréningy v prírode, bicyklovanie , lezecká stena , kolieskové korčule, tenis , plávanie v jazere. Taktiež sa deti zúčastňujú na športových aktivitách v regióne , ako Sagan Tour , Sparťan , Triatlon Krpáčovo.

Individuálne lekcie

Lekcie lyžovania pre začiatočníkov pod dohľadom skúseného učiteľa lyžovania. Lekcie pre pokročilých lyžiarov , ktorý si chcú doplniť technické zručnosti

Trénerský tím

Ski Academy - Adrián Bíreš (SAAB) je občianske združenie zamerané na podporu športu detí a mládeže, na rozvoj talentov a vzdelávania v zjazdovom lyžovaní.

Mgr.Adrián Bíreš

Hlavný tréner.

Mgr.Adriana Miseje

Tréner / kondičný tréner.

Mgr.Mariana Kováčiková

Inštruktor lyžovania.

Darujte 2% z Vašich daní

Vážený rodičia a priatelia zjazdového lyžovania, dovoľujeme si Vás požiadať o venovanie 2 % z Vašej dani z príjmu a tým nám pomôžete skvalitniť tréningový proces našich športovcov.

Všeobecné informácie

v zmysle zákona 595/2003 o dani z príjmov § 50 , ktorý prináša možnosť financovania mimovládnych neziskových organizácií , akou je aj naše občianske združenie dovoľujeme si Vás požiadať o venovanie 2 % alebo 3 % zo svojej dani z príjmu a tým pomohli skvalitniť tréningový proces našich športovcov.

Príjemca dane

Ski Academy- Adrian Bíreš
Adresa : Vrbová 18, 97703 Brezno
IČO : 45 019 096
Právna forma : občianske združenie
Číslo účtu : SK80 5600 0000 0020 5473 5001

Kontaktné údaje

Korešpondenčná adresa

Ski Academy –Adrián Bíreš
Vrbová 18 , 97703 Brezno

Telefonický kontakt a email

+421 907 316 150
+421 908 514 224
skiacademybires@gmail.com

Sledujte nás na Facebooku

Naši podporovatelia